przejdź do treści

Sala Widowiskowa

Elegancka, klimatyzowana sala na parterze, z wystrojem w duchu neoklasycyzmu. Wykorzystywana na koncerty, spektakle teatralne, pokazy taneczne i wieczorki literackie. Nadaje się również na plan zdjęciowy i miejsce nagrywania programów telewizyjnych. Wygodne, klasyczne krzesła można ustawiać w dowolnym układzie.

Wyposażenie:

  • sprzęt nagłośnieniowy
  • oświetlenie sceniczne 
  • rzutnik multimedialny i ekran o wymiarach 6x4 m
  • fortepian Steinway B-211 z 2010 roku (korzystanie z fortepianu w cenie wynajmu)
  • garderoba

W Sali Widowiskowej może przebywać do 200 osób. W przypadku osób niepełnosprawnych i dzieci – 100 osób.

Powierzchnia sali – 224 m².

Dzięki dotacjom Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Samorządu Województwa Mazowieckiego Sala Widowiskowa została zmodernizowana. Jest wyposażona m.in. w pięć elektrycznie sterowanych mostów świetlnych i cztery regulatory mocy oświetlenia oraz pętlę indukcyjną umożliwiającą odbiór realizowanych projektów artystycznych osobom niesłyszącym i niedosłyszącym.

Może służyć przedsięwzięciom z udziałem osób z niepełnosprawnościami: umysłowymi, sensorycznymi, szczególnie osobom niedowidzącym i niedosłyszącym, poprzez zwiększenie siły przekazu artystycznego oraz zwiększoną powierzchnię Sali, po której mogą się poruszać osoby z niepełnosprawnością narządów ruchu i poruszające się na wózkach. Realizacja projektu znacznie poprawiła warunki dostępu do kultury i edukacji kulturalnej środowisk wykluczonych społecznie z powodu różnych niepełnosprawności.

Ponadto w Sali odnowiono ściany i sufit.

Cena wynajmu – 240 zł netto za godzinę
Obsługa - 30 zł brutto za godzinę (płatne przez kontrahenta)

Kontakt:
Dział Techniczny
tel. 22 58 64 218
kom. 501 579 892
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

View the embedded image gallery online at:
http://www.mik.waw.pl/sala-widowiskowa.html#sigProIdb5f7d991c0

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl