przejdź do treści

WIECZÓR MUSICALOWY - utwory z najpopularniejszych musicali

240-138-Paulina-Janczak-Jakub-Wocial 19:00
WIECZÓR MUSICALOWY
Warszawa, Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12
Bilety: 25 zł

 

 

Wykonawcy:
Paulina Janczak (śpiew)
Kasia Łaska (śpiew)
Jakub Wocial (śpiew)
Maciej Tomaszewski (fortepian)

kup-bilet

 

W programie znajdą się utwory wywodzące z najpopularniejszych musicali świata, m.in. Miss Saigon, Les Misérables, Upiór w operze, Koty, Kobieta w bieli, Kraina lodu, Jesus Christ Superstar, Sunset Boulevard, Aida.

Wieczory musicalowe to pomysł na cykl koncertów z największymi przebojami musicalowymi wykonywanymi w Mazowieckim Instytucie Kultury.

Podczas tych kameralnych spotkań publiczność usłyszy piosenki i arie z musicali takich jak m.in. Koty, Evita, Upiór w operze, Jesus Christ Superstar, Nędznicy, My Fair Lady, a śpiewać je będą Jakub Wocial - inicjator wydarzenia, Kasia Łaska, Paulina Janczak, Joanna Węgrzynowska. Podczas pierwszego koncertu artyści wystąpią przy akompaniamencie pianisty – Macieja Tomaszewskiego.

Joanna-Wegrzynowska Kasia-Laska

W kolejnych koncertach instrumentarium będzie stopniowo urozmaicane. W czasie każdego wieczoru koncertowego usłyszymy nowy program, a niespodzianką za każdym razem będzie zarówno udział specjalnego gościa, jak i nowe, często zaskakujące aranżacje świetnie znanych przebojów, śpiewanych czasem w języku oryginalnym, a czasem w polskich tłumaczeniach.

Ambicją autorów cyklu jest także przybliżenie słuchaczom utworów przedstawianych rzadziej, mniej popularnych, ale tak samo znakomitych i zasługujących na uznanie. Te koncerty to najlepsza muzyka w najlepszym wykonaniu, a przy tym niepowtarzalna okazja, żeby obcować z wybitnymi dziełami kompozytorów najsłynniejszych musicali.

Organizator: Mazowiecki Instytut Kultury.

Koordynator: Piotr Mazur, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 586 42 35.

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl