przejdź do treści

„Malowane Lato 2017” zaprasza na wakacyjne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży. Prosimy o zgłoszenia szkół, bibliotek, urzędów gminy i lokalnych stowarzyszeń

malowane lato 2017. Organizator Mazowiecki Instytut Kultury

NABÓR ZAKOŃCZONY!

Malowane Lato to wakacyjne warsztaty plastyczne w małych miejscowościach i wsiach, dla dzieci i młodzieży, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę – pedagogów, artystów i instruktorów mających doświadczenie w pracy z dziećmi.

Malowane Lato jest organizowane w małych miejscowościach i wsiach na terenie województwa mazowieckiego. W programie projektu są warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, które odbywają się w okresie wakacyjnym. Do współpracy zapraszamy lokalnych organizatorów, takich jak gminne biblioteki, szkoły podstawowe, stowarzyszenia, urzędy miasta i gminy. 

Co roku projekt organizowany jest w dziesięciu miejscowościach, uczestniczy w nim ok. 400 dzieci.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra wyłoniona z lokalnej społeczności - to pedagodzy, artyści lub instruktorzy mający doświadczenie w pracy z dziećmi.

Cieszy nas, że każda kolejna edycja projektu przyjmowana jest z entuzjazmem dzieci i zainteresowaniem współorganizatorów.

Zapraszamy do współpracy lokalne organizacje: szkoły, biblioteki, urzędy gminy i stowarzyszenia.
Zgłoszenia przyjmujemy do 28 kwietnia 2017 roku na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Koordynator projektu: Paulina Czajor, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 586 42 10, 601 667 098.

Organizator: Mazowiecki Instytut Kultury 

Malowane Lato to kolorowe wakacje!

Więcej o "Malowanym Lecie" >>

Relacja z finału "Malowanego Lata" w 2016 roku >>

Malowane Lato

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl