przejdź do treści

Uniwersytet Otwarty UW oferuje kursy otwarte

Uniwersytet Otwarty UW to jednostka Uniwersytetu Warszawskiego, której misją jest dostarczenie najwyższej jakości usług edukacyjnych, przeznaczonych dla wszystkich zainteresowanych osób dorosłych (od 16. roku życia), niezależnie od wykształcenia i doświadczenia zawodowego.

Uniwersytet Otwarty UW oferuje kursy otwarte w ramach sześciu dziedzin wiedzy: Kultura i Sztuka; Języki i Narody; Człowiek i Społeczeństwo; Biznes, Gospodarka i Prawo; Nauka i Technika; Człowiek i Środowisko. Rekrutacja odbywa się trzy razy do roku (w marcu, sierpniu i grudniu). Obecnie trwa rekrutacja na kursy w III trymestrze roku akademickiego 2016/2017, rozpoczynające się od połowy kwietnia, obejmujące również intensywne kursy letnie. Wciąż jeszcze są wolne miejsca.

Oferta kursów dostępna jest na stronie internetowej Uniwersytetu Otwartego UW (www.uo.uw.edu.pl/kursy). Czas trwania jednego kursu to min. 30 godzin akademickich, a ceny rozpoczynają się od 220 zł za kurs.

Zapisy dokonywane są przez konto Słuchacza lub w Biurze Uniwersytetu Otwartego UW (ul. krakowskie Przedmieście 24, Mały Dziedziniec, Budynek ZSS UW, pok. 13). Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 22 55 24 040 lub adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

logotyp Uniwersytetu Otwartego

Informacja nadesłana

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl