przejdź do treści

„Każdy z nas musi sobie odpowiedzieć na te wszystkie pytania” - rozmowa ze Stanisławą Celińską nagrana w związku ze spektaklem w Teatrze Mazowieckim | czerwiec 2017 r.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wywiadu, którego Stanisława Celińska udzieliła TVP przy okazji spektaklu w Mazowieckim Instytucie Kultury. Można w nim usłyszeć o jej stosunku do odgrywanej roli oraz o znaczeniu sztuki w życiu prywatnym.

Znana ze wspaniałych recitali oraz świetnie odegranych ról, Stanisława Celińska odkrywa przed nami to co jest dla niej najważniejsze, a także to co budzi w niej największą niechęć.

Aktorka występuje m.in. w spektaklu Grace i Gloria wystawianym przez Teatr Mazowiecki (działający w Mazowieckim Instytucie Kultury). Przedstawienie to cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Stanisława Celińska  potrafi w lekki i humorystyczny sposób mówić w nim o rzeczach trudnych. Jedną z nich jest przemijanie, które towarzyszy każdemu z nas w codziennym życiu. „Każdy z nas musi sobie odpowiedzieć na te wszystkie pytania” – mówi artystka w wywiadzie.

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl