przejdź do treści

Najbardziej Innowacyjny Menedżer Kultury jest na Bemowie!

trzech mężczyzn na scenie

6 listopada 2017 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród Marszałka Województwa Mazowieckiego, w trakcie której nagrodzono również laureatów konkursu Innowacyjny Menedżer Kultury.

Kapituła Konkursu nagrodę Innowacyjnego Menedżera Kultury przyznała Marcinowi Jasińskiemu, dyrektorowi Bemowskiego Centrum Kultury. Marcin Jasiński został doceniony za wdrożenie procesu zarządzania zmianą wraz zespołem pracowników. Kapituła zwróciła uwagę również na odwagę do podejmowania wyzwań jakimi jest odwracanie trendów i podejście do zarządzania publicznością, które skupia się na jej upodmiatawianiu, stymulowaniu aktywności i budowaniu sieci współpracy.

Wyróżnienie w konkursie otrzymała Anna Grunwald, kierownik działu naukowo-oświatowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie i Muzeum dla Dzieci. Jej osiągnięciem jest nowatorski wizerunek muzeum, który zbudowała m.in. nietypowym podejściem do zagadnienia patriotyzmu i oryginalnymi projektami.

Wyróżniono także Jacka Emila Szczepańskiego, dyrektora Muzeum Historycznego w Legionowie. Innowacyjność tego laureata przejawia się we wdrożeniu nowatorskiego projektu rewitalizacji oraz tym jak został on wykorzystany do integrowania społeczności lokalnej wokół działań realizowanych w muzeum.

Więcej o konkursie Innowacyjny Menedżer Kultury  >>

Kontakt: Natalia Roicka (MIK), Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 601 668 314, 22 586 42 25.

Zdjęcia udostępnił Departament Kultury Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

laureaci otrzymują nagrody

laureaci otrzymują nagrody

laureaci otrzymują nagrody

laureaci otrzymują nagrody

grafika reklamowa projektu

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl