przejdź do treści

24 lutego Pionki i Anin; 25 lutego Siedlce i Sokołów Podlaski | Smykofonia na Mazowszu - koncerty dla melomaluszków

dorośli, dzieci i muzycy

Smykofonia na Mazowszu. Koncerty dla melomaluszków

Luty 2018 r.

24 lutego (So)  11:00 | Warszawa - Anin, Biblioteka Publiczna Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy, ul. Trawiasta 10

24 lutego (So) 15:00 | Pionki, Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach, ul. Radomska 1

25 lutego (Nd)  12:00 | Siedlce, Miejski Ośrodek Kultury, ul. K. Pułaskiego 6

25 lutego (Nd)  15:00 | Sokołów Podlaski, Sokołowski Ośrodek Kultury, ul. Wolności 2

 

Koncerty kameralne dla dzieci w wieku od 0 - 5 lat, dla rodziców i dziadków.

Oprócz muzyki w oryginalnym kształcie prezentowane są opracowania utworów, łatwe i znane piosenki oraz zabawy muzyczne dla rodziców z dziećmi. Koncerty Smykofonii z powodzeniem odbywają się od 2011 roku w Mazowieckim Instytucie Kultury. Ten projekt  Fundacji Muzyka jest dla wszystkich w ostatnich latach uzyskiwał wsparcie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Koncerty o podobnym charakterze organizowane są m.in. w Londynie, Berlinie i Bydgoszczy. W lutym 2018 roku rozpoczynamy kolejny sezon artystyczny Smykofonii na Mazowszu we współpracujących już z nami w ubiegłym roku ośrodkach: Anin, Grójec, Nowy Dwór Mazowiecki, Opinogóra, Radom, Siedlce, Sokołów Podlaski, oraz po raz pierwszy w Kozienicach i Pionkach, które w tym roku dołączają do naszego muzycznego cyklu. Druga odsłona projektu planowana jest po letnich wakacjach.

Organizator: Fundacja Muzyka jest dla wszystkich, Mazowiecki Instytut Kultury

Koordynator MIK: Małgorzata Kalicińska, tel. 22 58 64 227, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Partner: Sinfonia Varsovia
Współorganizatorzy: Nowodworski Ośrodek Kultury, Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, Grójecki Ośrodek Kultury, Kozienicki Dom Kultury, Łaźnia - Radomski Klub środowisk Twórczych i Galeria, Biblioteka Publiczna Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy, Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach, Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, Sokołowski Ośrodek Kultury

Wstęp biletowany

dwoje dzieci przy bębnie

chłopiec ogląda gitarę

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl