przejdź do treści

18 marca - Grójec, Kozienice, Radom | Smykofonia na Mazowszu

dorośli, dzieci i muzycy

Smykofonia na Mazowszu. Koncerty dla melomaluszków

18 marca (Nd) 10:00 | Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury, ul. Piłsudskiego 3

18 marca (Nd) 13:00 | Kozienice, Kozienicki Dom Kultury, ul. Warszawska 29

18 marca (Nd) 16:30 | Radom, Łaźnia - Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria, ul. S. Żeromskiego 56

Koncerty kameralne dla dzieci w wieku od 0 - 5 lat, dla rodziców i dziadków.

Smykofonia zaprasza rodziny z melomaluszkami na spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko. W wybranych ośrodkach województwa mazowieckiego realizujemy koncerty tego bardzo wartościowego, edukacyjnego projektu. Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem dla rodzin, swobodną atmosferą i wysoką jakością prezentowanej muzyki. Oprócz muzyki w oryginalnym kształcie prezentowane są opracowania utworów, łatwe i znane piosenki oraz zabawy muzyczne dla rodziców z dziećmi. Koncerty Smykofonii z powodzeniem odbywają się od 2011 roku w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie, obecnie Mazowieckim Instytucie Kultury. Ten projekt Fundacji Muzyka jest dla wszystkich. W ostatnich latach uzyskiwał wsparcie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Koncerty o podobnym charakterze organizowane są  m.in. w Londynie, Berlinie i Bydgoszczy.

Organizator: Fundacja Muzyka jest dla wszystkich, Mazowiecki Instytut Kultury

Koordynator MIK: Małgorzata Kalicińska, tel. 22 58 64 227, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Partner: Sinfonia Varsovia
Współorganizatorzy: Nowodworski Ośrodek Kultury, Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, Biblioteka Publiczna Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy, Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach, Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, Sokołowski Ośrodek Kultury, Grójecki Ośrodek Kultury, Kozienicki Dom Kultury, Łaźnia - Radomski Klub środowisk Twórczych i Galeria.

Wstęp biletowany

dwoje dzieci przy bębnie

chłopiec ogląda gitarę

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl