przejdź do treści

Lista osób i zespołów zakwalifikowanych do udziału w I edycji programu Mazowiecki Fundusz Teatralny

K O M U N I K A T

Uprzejmie informujemy, że procedura kwalifikująca do udziału w programie Mazowiecki Fundusz Teatralny została zakończona.

Do pierwszej edycji programu wspierającego edukacyjno-artystyczne działania teatralne dla dzieci i młodzieży z Mazowsza wpłynęło 97 aplikacji.

logo projektu mazowiecki fundusz teatralny

Komisja w składzie:

Bożena Żelazowska – Przewodnicząca Komisji Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Sejmiku Województwa Mazowieckiego
Beata Polaczyńska Dyrektor Mazowieckiego Instytutu Kultury
Izabela Bednarczyk Zastępca Dyrektora ds. artystycznych Mazowieckiego Instytutu Kultury
Grażyna Karwowska-Winiarek
– Prezes Fundacji Meritum
Agnieszka Daroch – Mazowiecki Instytut Kultury – Teatr Mazowiecki
Anna Mizińska – Mazowiecki Instytut Kultury – Dział Teatru

po zweryfikowaniu nadesłanych aplikacji pod względem formalnym oraz ocenie wartości merytorycznej i zgodności ze strategicznymi celami programu Komisja zakwalifikowała do:

„Treningu Szkoleniowego” - 24 osoby (lista poniżej)

„Grupy Teatralnej” - 16 zespołów (lista poniżej).

Komisja, widząc ogromne zainteresowanie programem, przez instruktorów z doświadczeniem i dużym dorobkiem artystycznym, dostrzega potrzebę podjęcia działań umożliwiających wzajemne kontakty i szkolenia na poziomie zaawansowanym w kolejnych edycjach programu.

Wszystkim osobom zainteresowanym udziałem w pierwszej edycji Mazowieckiego Funduszu Teatralnego Organizatorzy serdecznie dziękują za zaangażowanie w codzienną pracę teatralno-edukacyjną z dziećmi i młodzieżą.

Do I edycji programu Mazowiecki Fundusz Teatralny – trening szkoleniowy, Komisja zakwalifikowała następujących uczestników:

  1. AGAPOW Agnieszka (Platerów)
  2. BANASZEK Justyna (Sobolew)
  3. BOREK Aleksandra (Warszawa)
  4. CHOMAĆ-KARAKULA Agnieszka (Sokołów Podlaski)
  5. CZAJKA Monika (Pilawa)
  6. DONOCH Magdalena (Jadów)
  7. FILOCHOWSKA Anna (Ostrołęka)
  8. GŁOWACKI Janusz (Pionki)
  9. GODLEWSKA Joanna (Warszawa)
  10. GUT Aneta (Rudzienko)
  11. KIRAGA Anna (Pionki)g
  12. LUTEK Luiza (Warka)
  13. LUŻYŃSKA Agnieszka (Andrzejewo)
  14. MASTALERZ Urszula (Stara Niedziałka)
  15. OŁDACHOWSKA Agnieszka (Huszlew)
  16. PAWŁOWSKA Ewelina (Myszyniec)
  17. PAWŁOWSKA Natalia (Białobrzegi)
  18. ROZBICKA Katarzyna (Wołomin)
  19. RUSAK Jerzy (Miętne)
  20. TRACZYK Bożena (Kostrzyn)
  21. WACHNIK Elżbieta (Magnuszew)
  22. WDZIEKOŃSKA Małgorzata (Tłuszcz)
  23. WIŚNIEWSKA Ewa (Chudek)
  24. WOJCIECHOWSKA Katarzyna (Mrozy)

Do I edycji programu Mazowiecki Fundusz Teatralny  – grupa teatralna, Komisja zakwalifikowała następujących uczestników: 

  1. AGAPOW Agnieszka (Platerów)
  2. BANASZEK Justyna (Sobolew)
  3. DONOCH Magdalena (Jadów)
  4. GUT Aneta (Rudzienko)
  5. KOSIERADZKA Urszula (Sokołów Podlaski)
  6. KOWALCZYK Patrycja (Stanisławów)
  7. KOZIKOWSKA Irena (Stary Lubotyń)
  8. LUTEK Luiza (Warka)
  9. OŁDACHOWSKA Agnieszka (Huszlew)
  10. PAWŁOWSKA Ewelina (Myszyniec)
  11. ROZBICKA Katarzyna (Wołomin)
  12. RUSAK Jerzy (Miętne)
  13. TRACZYK Bożena (Kostrzyn)
  14. WDZIEKOŃSKA Małgorzata (Tłuszcz)
  15. WIŚNIEWSKA Ewa (Chudek)
  16. WOJCIECHOWSKA Katarzyna (Mrozy)

Ze wszystkimi wymienionymi osobami skontaktujemy się drogą mailową.

Kontakt: Anna Mizińska (MIK), a.mizińTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 22 586 42 14.

Organizatorzy: Mazowiecki Instytut Kultury, Fundacja Meritum

logo fundacji meritum

O Mazowieckim Funduszu Teatralnym  >>

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl