przejdź do treści

Konkurs „Innowacyjny Menedżer Kultury 2018” – nabór zgłoszeń do 10 czerwca

Kto wychodzi poza schemat, wyznacza trendy, ze słabości wydobywa korzyści – dla siebie i lokalnej społeczności – ten konkurs jest dla niego.

abstrakcja grafika reklamowa

Konkurs „Innowacyjny Menedżer Kultury 2018"

Do 10 czerwca trwa nabór zgłoszeń do drugiej edycji konkursu o indywidualną nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego, przyznawaną menedżerom instytucji kultury i organizacji pozarządowych za innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania w kulturze.

Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać instytucje kultury i organizacje pozarządowe, działające na terenie województwa mazowieckiego; kandydaci mogą również zgłaszać swój udział osobiście.

Celem konkursu jest rozpowszechnienie inspirujących nowości w zarządzaniu w kulturze, a także promocja laureatów, którzy te nowoczesne koncepcje realizują.

Jeśli kreatywnie zarządzasz zespołem, wychodzisz poza schemat, sam wyznaczasz trendy, potrafisz ze słabości wydobyć potencjał i wykorzystać go z korzyścią dla siebie i lokalnej społeczności, skutecznie pozyskujesz środki finansowe i po prostu przyciągasz do kultury lub znasz kogoś kto działa w ten sposób - ten konkurs jest dla Ciebie!

Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać dane wnioskodawcy, dane kandydata i jego notę biograficzną, informację o reprezentowanej instytucji/organizacji, szczegółowe uzasadnienie wniosku z udokumentowaną charakterystyką maks. dwóch – zrealizowanych lub wdrożonych do 31 grudnia 2017 roku – rozwiązań organizacyjnych, edukacyjnych, animacyjnych, inwestycyjnych, promocyjnych, badawczych. Do formularza zgłoszeniowego można dołączyć prezentację multimedialną prezentującą kandydata i wybrane innowacyjne rozwiązania oraz rekomendacje.

Kandydatury można zgłaszać  w formie elektronicznej, przesyłając skan komputerowo wypełnionego i podpisanego odręcznie formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nabór trwa do 10 czerwca 2018.

Informacja o konkursie: Natalia Roicka, tel. 22 586 42 25; 601 668 314, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt dla mediów: Magdalena Denko, tel. 22 586 42 36; 601 668 451, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

STRONA KONKURSU >    FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >    REGULAMIN >

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl