przejdź do treści

Zapraszamy do udziału w Objazdowej Akademii Teatralnej

Mazowiecki Fundusz Teatralny od 1 stycznia 2019 przyjmuje zgłoszenia na realizację warsztatów teatralnych w ramach programu Objazdowa Akademia Teatralna.

Celem programu jest wzmocnienie wiedzy i umiejętności instruktorów, animatorów, nauczycieli poprzez prowadzenie jednodniowych warsztatów w miejscu ich działania.

Warsztaty mają charakter otwarty i skierowane są do osób, które nie posiadają odpowiedniego przygotowania, a ich praca z młodymi artystami nie ma charakteru długofalowego - np. przygotowanie do konkursów recytatorskich, okazjonalne występy teatralne itp.

Warunkiem przyjazdu wykładowcy jest wypełnienie zgłoszenia (załącznik nr 2) i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz udział w warsztatach co najmniej 15 osób.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 31 marca 2019 roku.

Pod uwagę będzie brana kolejność zgłoszeń i dostępność do szkoleń w tej dziedzinie w regionie.

Organizator: Mazowiecki Instytut Kultury.
Koordynator: Anna Mizińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 22 586 42 14.

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl