przejdź do treści

29 LISTOPADA, Warszawa | Kuba Więcek Trio, BE INSPIRED BY KOMEDA

Usłyszymy zarówno utwory Komedy w interpretacji zespołu jak również wyjątkowe osobiste brzmienie młodego zespołu w materiale Kuby Więcka.

Kuba Więcek Trio

29 LISTOPADA (pt20:00 

Zaprzyjaźnij się ze sztuką, BE INSPIRED BY KOMEDA

Kuba Więcek Trio

Na w/w koncerty wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja wejściówek.

Zaprzyjaźnij się ze sztuką w założeniu ma przybliżyć młodym uczestnikom sztukę współczesną. Tegoroczna edycja BE INSPIRED BY KOMEDA organizowana jest z okazji 50-lecia śmierci polskiego muzyka i kompozytora Krzysztofa Komedy.

Kuba Więcek Saksofonista i kompozytor. Mimo młodego wieku – jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków jazzowych w kraju. Laureat m.in Fryderyka oraz Mateusza Trójki za debiut fonograficzny zatytułowany „Another Raindrop”, który jest pierwszym debiutem w kultowej serii „Polish Jazz” od 28 lat. Absolwent Rytmisk Musik Conservatorium w Kopenhadze. Poza swoim trio koncertuje m.in z Kamilem Piotrowiczem, Piotrem Orzechowskim czy Marcinem Maseckim. Aktualnie mieszka w Warszawie, studiuje na Akademii muzycznej w Krakowie regularnie koncertując na całym świecie.

Pełna informacja o projekcie Zaprzyjaźnij się ze sztuką BE INSPIRED BY KOMEDA>>

Koordynator projektu: Paulina Czajor,  tel. 22 586 42 10, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl