przejdź do treści

4 GRUDNIA, Warszawa | "Mój piękny syn" Kinosfera Bez Barier - projekcje filmów z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących

Mój piękny syn to pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie.

Mój piękny syn  film

4 GRUDNIA (śr.) 17:30

 Kinosfera Bez Barier  - projekcje filmów z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących

Mój piękny syn opowieść  o  marzeniach, które prowadzą na skraj przepaści.

Film to najnowsze dzieło Felixa van Groeningena (nominacja do Oscara za film W kręgu miłości). Scenariusz filmu powstał na podstawie wspomnień Davida Sheffa i jego syna Nica, które stały się bestsellerami, zajmując pierwsze miejsca na liście „New York Timesa”. Producentem filmu jest Brad Pitt i jego firma Plan B, która stoi za sukcesem nagrodzonych Oscarami produkcji Moonlight i Zniewolony. 12 Years a Slave.

Mój piękny syn to pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie.

Mój piękny syn to historia rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei.

Zapowiedź filmu jest tłumaczona na język migowy. Zapewniamy słuchawki do audiodeskrypcji  i pętlę indukcyjną.

Wstęp wolny

Wcześniejsza rezerwacja miejsc adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(napisz o udogodnieniu, jakiego potrzebujesz)

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl