przejdź do treści

2 GRUDNIA, Płońsk | Sonia Bohosiewicz 10 SEKRETÓW MARYLIN MONROE, Swing Club na Mazowszu

W czasie koncertu usłyszymy utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry.

Sonia Bohosiewicz jako Merlin Monroe

2 GRUDNIA  (pn.) 18:00

Sonia Bohosiewicz  10 SEKRETÓW MARYLIN MONROE

Swing Club na Mazowszu

Płońsk, Miejskie Centrum Kultury, ul. Płocka 50

Wstęp z Zaproszeniami – odbiór w kasie kina (MCK)

Koncert Soni Bohosiewicz z zespołem pt. 10 SEKRETÓW MARYLIN MONROE

Wszyscy znamy tą najsłynniejszą blondynkę świata, symbol seksu, ikonę, która prawdopodobnie popełniła samobójstwo. Jej sekrety wyśpiewa w czasie koncertu Sonia Bohosiewicz.

Śpiewała prezydentowi Kennedy’emu Happy Birthday, znamy domniemania, że prawdopodobnie była jego kochanką, że w ogóle miała facetów na pęczki, pamiętamy, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że… Ale wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie.

W czasie koncertu usłyszymy utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry.

Warto wybrać się na koncert, na którym sekrety wielkiej gwiazdy opowiada i wyśpiewuje Sonia Bohosiewicz. Aktorka zaprasza do świata Marilyn Monroe, tego nieznanego i skrywającego wiele tajemnic. To będzie wieczór pełen emocji.

Usłyszymy utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy. W programie m.in. Diamonds are the best girl's friend, New York, New York, I’ve got you under my skin, Teach me, Tiger czy I’m beginning to see the light.

Wykonawcy:

SONIA BOHOSIEWICZ

„10 sekretów Marilyn Monroe”

Michał Walczak /gitara

Fabian Włodarek /fortepian

Piotr Górka /kontrabas

Frank Parker /perkusja

O projekcie:

W 2019 roku Mazowiecki Instytut Kultury prezentuje czwartą już edycję cyklu Swing Club na Mazowszu. Podobnie jak poprzednie nawiązuje ona bezpośrednio do realizowanego w Warszawie już siódmy rok cyklu spotkań muzycznych – Swing Club, w ramach którego odbyło się już ponad 80 koncertów i wystąpiło ponad 400 wykonawców.

Program cyklu Swing Club na Mazowszu jest zróżnicowany stylistycznie – od jazzu tradycyjnego, poprzez swing do bardziej współczesnych form jazzowych. Miejskie Centrum Kultury w Płońsku należy do grona stałych partnerów Mazowieckiego Instytutu Kultury w realizacji projektu Swing Club na Mazowszu. W 2019 roku w ramach cyklu odbyły się w Płońsku 4 koncerty.

Zwieńczeniem projektu w 2019 roku w Płońsku będzie koncert Soni Bohosiewicz, wraz zespołem, zatytułowany 10 sekretów Marylin Monroe.

Sonia BOHOSIEWICZ

Aktorstwo jest jej pasją. W teatrze zadebiutowała w 1996 roku. Dwa lata później ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie, a także zdobyła pierwszą nagrodę aktorską na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Od 2007 roku – w Polskiej Akademii Filmowej.

Kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku. Ma przejmujący, niski głos, którym potrafi operować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo. Dlatego z powodzeniem bierze udział w projektach muzycznych.

To jedna z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia, z dystansem do siebie i świata show biznesu. Wyjątkowa osobowość, obok talentu której nikt nie przechodzi obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka. Bierze udział w wielu projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Spontaniczna i ekspresyjna. Kiedy pojawia się na scenie, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe.

Koordynator/kontakt: Piotr Mazur, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 586 42 35

Organizator: Mazowiecki Instytut Kultury

Współorganizator: Miejskie Centrum Kultury w Płońsku

Współfinansujący: Związek Artystów Wykonawców STOART

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl