przejdź do treści

19 STYCZNIA, Warszawa | Smykofonia – koncerty dla melomaluszków

Smykofonia Fot. Małgorzata Kalicińska Mazowiecki Instytut KulturySMYKOFONIA – koncerty dla melomaluszków

19 STYCZNIA (niedz.) 2020 r. | Mazowiecki Instytut Kultury

Karnawał na śniegu

Piosenka to mieszkanka muzycznego miasta Symfonii i bohaterka koncertu, która serdecznie zaprasza słuchaczy w niezwykłą podróż.

Jej dom pełen jest dźwięków i instrumentów, które zaproszą Was do karnawałowej zabawy na śniegu. Nie ważne, że ciągle czekamy na śnieg, a zima jest tylko w kalendarzu. Piosenka wyczaruje dla Was płatki śniegu i zabierze na wesoły kulig. Z puzonem zjedziemy z górki na sankach, a z ogromnym kontrabasem zatańczymy walca na lodowisku.

Wykonawcy:
Izabela Kazimierska – prowadzenie i śpiew
Piotr Wróbel – puzon
Michał Kazimierski – kontrabas
Mariusz Dropek – fortepian

10:00 – koncert dla niemowląt
11:15 – koncert dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat
12:30 – koncert dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat

Smykofonia to sezon koncertowy przygotowany z myślą o niemowlętach, dzieciach w wieku przedszkolnym i ich rodzicach, dziadkach, ciociach i wujkach, pod hasłem: "Na muzykę nigdy nie jest za wcześnie!"

Wiedza o wczesnym rozwoju zdolności muzycznych dzieci, jak również silny trend odbudowujący rodzinne uczestniczenie w zdarzeniach muzycznych są motorem działania dla nas i wielu renomowanych instytucji muzycznych w Europie i Ameryce Północnej, które organizują stałe cykle koncertowe dla najmłodszych. Bezpośrednią inspiracją Smykofonii jest cykl Chamber Tots (Kameralne Maluchy), organizowany przez słynną Wigmore Hall w Londynie.

Informacje o biletach na www.smykofonia.pl

Wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchu

Organizator: Fundacja Muzyka jest dla Wszystkich, www.smykofonia.pl

Współorganizator: Mazowiecki Instytut Kultury
Koordynatorzy z MIK: Małgorzata Kalicińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 586 42 27
Sabina Pracka, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 586 42 49.

Smykofonia Fot. Materiały promocyjne Mazowiecki Instytut Kultury

Smykofonia Fot. Materiały promocyjne Mazowiecki Instytut Kultury

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl