przejdź do treści

Festiwal Saturator - TOP REGIONU 2019!

Festiwal Saturator - TOP REGIONU 2019! Festiwal organizowany przez Mazowiecki Instytut Kultury, Miasto Garwolin i Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zdobył najwięcej głosów w plebiscycie organizowanym przez Katolickie Radio Podlasie i portal Podlasie24.pl i zyskał miano najciekawszego wydarzenia w regionie w ubiegłym roku! Bardzo dziękujemy i gratulujemy wszystkim Nagrodzonym!

top regionu

Festiwal Saturator Teatralny został wyróżniony tytułem Top Regionu 2019 Katolickiego Radia Podlasie w kategorii: „wydarzenie kulturalne roku 2019 w regionie”.
Ten wyjątkowy festiwal odbył się w dniach 13 – 15 września 2019 r w Garwolinie. Ponad 200 artystów z Polski i zza granicy, 25 spektakli, blisko 100 zaangażowanych wolontariuszy, wiele organizacji pozarządowych i stowarzyszeń działających na rzecz mieszkańców – to było niezwykłe święto teatru.
Miasto Garwolin wspólnie z Mazowieckim Instytutem Kultury i Centrum Sportu i Kultury zaprosili wszystkich miłośników teatralnych wrażeń do udziału w wyjątkowym wydarzeniu artystycznym. W programie znalazły się m.in. przedstawienia dla dzieci i dorosłych, spektakle teatrów ulicznych z Polski i zagranicy, warsztaty w szkołach, występy zespołów lokalnych oraz parada teatrów ulicami miasta.

Więcej o Saturatorze:

https://www.mik.waw.pl/projekty/festiwal-saturator-teatralny.html

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl