przejdź do treści

20-22 MARCA | Wszystkie nasze wydawnictwa za pół ceny! Jesteśmy partnerem akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

20-22 MARCA 2020 r. wszystkie wydawnictwa Mazowieckiego Instytutu Kultury, dostępne w sklepie internetowym www.mazowieckaksiazka.pl będą objęte 50% rabatem!

Weekend za pół ceny

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi  turystyczne w całym kraju.

Głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym.   

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to także doskonała szansa dla całej branży turystycznej, aby zwłaszcza w okresie niskiego sezonu wypromować swoją ofertę kulturową, hotelową  czy  gastronomiczną, poprzez przygotowanie jak największej liczby pakietów promocyjnych i tym samym na dotarcie do jeszcze większej grupy odbiorców.

logo akcji weekend zobacz więcej

Organizatorami akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY są Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna, a partnerem strategicznym PKP Intercity.
Mazowiecki Instytut Kultury jest partnerem tego przedsięwzięcia.

Więcej o akcji na stronie www.polskazobaczwiecej.pl  >>

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl