przejdź do treści

Bezpłatna pomoc psychologiczna on-line dla osób, które doświadczają sytuacji kryzysowej w oświacie i kulturze w związku z pandemią

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji psychologicznych on-line - bezpłatnej pomocy dla osób pełnoletnich, które doświadczają sytuacji kryzysowej w związku z zamknięciem placówek oświatowych i instytucji kultury oraz ogólną sytuacją w oświacie i kulturze z powodu pandemii.

Wyzwania czasu pandemii przed którymi stają osoby pracujące w sektorze kultury to nie tylko opanowanie nowych narzędzi czy metod pracy, ale też konieczność zaopiekowania się sobą w nowej niepewnej rzeczywistości. Dlatego razem z Fundacją Psycho-Edukacja zapraszamy animatorki i animatorów kultury, którzy doświadczają sytuacji kryzysu na bezpłatne konsultacje psychologiczne.

Do rozdysponowania jest 150 konsultacji w różnych dniach tygodnia i w różnych godzinach. Jedna osoba może skorzystać z trzech sesji (jedna trwa do 45 minut). Spotkania odbywają się za pośrednictwem Skype’a, do wyczerpania puli godzin.

Więcej informacji i zapisy: Otwarte konsultacje psychologiczne

Akcja jest wolontaryjną, niekomercyjną inicjatywą Fundacji Psycho-Edukacja.
Mazowiecki Instytut Kultury jest partnerem akcji.
Koordynator z MIK: Natalia Roicka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl