Kontakt

1. Dyrekcja

Dyrektor: Magdalena Ulejczyk
Zastępca Dyrektora ds. artystycznych: Izabela Bednarczyk
Zastępca Dyrektora ds. administracyjnych: Elżbieta Krzewska
Główny Księgowy: Marianna Świtulska

Sekretariat
tel. 22 586 42 00
fax 22 624 70 01
e-mail: mik@mik.waw.pl

2. Działy

Dział Finansowo-Księgowy
tel. 22 586 42 40
Zastępca głównego księgowego: Olga Koralewicz
e-mail: o.koralewicz@mik.waw.pl 

Dział Organizacyjny
Kierownik: Joanna Janusewicz
tel. 22 586 42 33
e-mail: j.janusewicz@mik.waw.pl 

Impresariat Muzyczny
tel. 022 586 42 26
Kierownik: Dorota Chotyńska
e-mail: d.chotynska@mik.waw.pl 

Dział Edukacji
tel. 22 586 42 21
Kierownik: Norbert Późniewski
e-mail: n.pozniewski@mik.waw.pl 

Dział Marketingu i Promocji
tel. 22 586 42 24

Dział Galerii i Wystaw
tel. 22 586 42 19

Kierownik: Sławosz Balcerzak
e-mail: s.balcerzak@mik.waw.pl 

Dział Teatru
p.o. Kierownika: Agnieszka Daroch
tel. 22 58 64 231
e-mail:a.daroch@mik.waw.pl

Dział Administracyjno – Inwestycyjny
tel. 22 586 42 42
Kierownik Małgorzata Broda
e-mail: m.broda@mik.waw.pl 

Dział Techniczny

tel. 22 586 42 02
Kierownik Działu: Witold Milczarek
e-mail: w.milczarek@mik.waw.pl

Mazowiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku
tel. 22 586 42 28
Koordynatorki: Jadwiga Fiedziuszko – Goszczyńska, Irena Maklakiewicz, Alicja Sędzielska
e-mail: mutw@mik.waw.pl

Mazowiecki i Warszawski Fundusz Filmowy
tel. 22 586 42 58
Kierownik: Anna Spisz
e-mail: a.spisz@mik.waw.pl 

3. Galerie

Galeria Test
ul. Marszałkowska 34/50
tel. 22 622 66 83, 22 622 70 97
Kurator Programowy: Apoloniusz Węgłowski
e-mail: test@mik.waw.pl 

Galeria XX1
Al. Jana Pawła II 36
tel. 22 620 78 72
Kurator Programowy: Ryszard Ługowski
e-mail: xx1@mik.waw.pl 

Galeria Foksal
ul. Foksal 1/4
tel. 22 827 62 43
Kurator Programowy: Katarzyna Krysiak
e-mail: foksal@mik.waw.pl 

Galeria Mazowiecka
Plac Bankowy 3/5
tel. 22 586 42 16
Prowadzący Galerię: Romuald Mieczkowski
e-mail: r.mieczkowski@mik.waw.pl

Galeria Elektor
ul. Elektoralna 12
tel. 22 586 42 10
Prowadząca Galerię: Paulina Czajor
e-mail: elektor@mik.waw.pl

Koordynator dostępności
Magdalena Ptak

tel./SMS 601 669 440
e-mail: m.ptak@mik.waw.pl

  • Podpisał/a: Jacek Zieliński
  • Opublikował/a:
  • Dokument z dnia: 7 lutego 2011
  • Publikacja dnia: 7 lutego 2011
Dokument oglądany: razy

Mazowiecki Instytut Kultury

realizacja: estinet.pl