Usługa języka migowego

Piotr Damasiewicz Into the Roots – etniczność, improwizacja, jazz | Fotorelacja z koncertu cyklu Space of Jazz, 23.06. 2021 r.

Artykuł archiwalny

Pojechaliśmy, by odrealnić się od wielkomiejskiego zgiełku. Los chciał, że wylądowało akurat trzech improwizatorów mających wspólny muzyczny mianownik jakim jest fascynacja etniką i improwizacją – mówi Piotr Damasiewicz o genezie projektu muzycznego Into the Roots.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które wykonał Mateusz Czech.

Piotr Damasiewicz Into the Roots
Cykl: Space of Jazz
23 czerwca 2021 r. (śr)  19:00 | Mazowiecki Instytut Kultury

Wykonawcy

  • Piotr Damasiewicz – trąbka, perkusjonalia, harmonium,
  • Zbigniew Kozera – gimbri, kontrabas
  • Paweł Szpura – perkusja, bęben ramowy

koncert zespołu Piotr Damasiewicz Into The Roots w MIKu , zespół w składzie Zbigniew kozera na kontrabasie, Piotr Damasiewicz na harmonium, Paweł Szpura na perkusji. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

na zdjęciu perkusista Zbigniew Kozera podczas koncertu Piotr Damasiewicz Into The Roots w MIKu. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

Piotr Damasiewicz gra na trąbce podczas koncertu Piotr Damasiewicz Into The Roots w MIKu. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

na pierwszym planie widać publiczność podczas koncertu Piotr Damasiewicz Into The Roots w MIKu, zespół w składzie Zbigniew kozera na kontrabasie, Piotr Damasiewicz na harmonium, Paweł Szpura na perkusji. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

skupiony Piotr Damasiewicz gra na harmonium. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

na zdjęciu widoczna publiczność podczas koncertu Piotr Damasiewicz Into. The Roots w MIKu, zespół w składzie Zbigniew kozera na kontrabasie, Piotr Damasiewicz na harmonium, Paweł Szpura na perkusji. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

Jan Ryt gra na dudach podczas koncertu Piotr Damasiewicz Into The Roots w MIKu. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

Jan Ryt gra na dudach.

Piotr Damasiewicz gra na trąbce podczas koncertu Piotr Damasiewicz Into The Roots w MIKu. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

Piotr Damasiewicz i Jan Ryt dziękują sobie z wspólne granie podczas koncertu Piotr Damasiewicz Into The Roots w MIKu. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

grafika: sylwetka trębacza, napis piotr damasiewicz

Koordynator: Paulina Czajor p.czajor@mik.waw.pl tel. 22 586 42 10.

Więcej o koncercie >

Artykuł archiwalny

grafika niebiesko pomarańczowy pasek z napisem newsletter mik zachęcamy do zapisania się
ZOBACZ: Program MIK w wersji tekstowej

Mazowiecki Instytut Kultury

realizacja: estinet.pl

MAZOWIECKI INSTYTUT KULTURY

ul. Elektoralna 12, 00-139 Warszawa

tel. (22) 586 42 00
fax (22) 624 70 01
mik@mik.waw.pl

NIP: 525-000-59-00
REGON: 146115201