Bilety

Drodzy Goście Mazowieckiego Instytutu Kultury! Jesteśmy!

Od września rozpoczynamy nowy sezon artystyczny 2020/21. Wrócą kultowe koncerty,  spektakle i festiwale, ale pojawią się całkowicie nowe projekty. Zachęcamy Was do kupowania biletów online, ale punkt kasowy również będzie do Waszej dyspozycji. Przed zakupem prosimy Was o zapoznanie się z regulaminem sprzedaży oraz regulaminem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Mazowiecki Instytut Kultury, a także pobrania i wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia, które należy przekazać bileterowi w dniu wydarzenia.

Bilety na wydarzenia >>

MATERIAŁY DO POBRANIA:

Oświadczenie o stanie zdrowia i klauzula informacyjna RODO.

Regulamin wydarzeń artystycznych organizowanych w siedzibie Mazowieckiego Instytutu Kultury w okresie stanu epidemii.

Zasady obsługi interesantów w punkcie kasowym Mazowieckiego Instytutu Kultury w okresie stanu epidemii.

Informujemy również, że zmianie uległy godziny pracy punktu kasowego:

Wtorek – środa – czwartek: 11:00 – 19:00 (przerwa 15:00-15:30)
Poniedziałek – piątek – sobota – niedziela: dwie godziny przed wydarzeniem

Zapewniamy, że zachowujemy wszelkie środki ostrożności oraz postępujemy zgodnie z oficjalnymi wytycznymi. Udostępniamy środki do dezynfekcji rąk w widocznym miejscu. Przestrzeń wspólna, np. toaleta, jest regularnie sprzątana i dezynfekowana. Szatnia oraz kawiarnia pozostaną zamknięte do odwołania, a okrycia wierzchnie oraz drobne bagaże podręczne będzie można zabrać ze sobą na widownię. Co drugie miejsce siedzące jest wyłączone ze sprzedaży, a sprawdzanie biletów odbywa się w sposób bezdotykowy. W przypadku pytań i wątpliwości do Waszej dyspozycji pozostają pracownicy obsługi widowni oraz ochrony.

Stajemy na wysokości zadania, dlatego prosimy i Was o stosowanie środków zabezpieczających: zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Prosimy również o zachowanie minimum 1,5 metra odstępu od siebie podczas korzystania z przestrzeni wspólnej oraz podczas wchodzenia i wychodzenia z budynku. Ograniczenie to nie dotyczy osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących. Po wejściu na widownie zachęcamy do szybkiego zajęcia miejsca wskazanego na bilecie i nie przemieszania się. Pamiętajcie, jeśli tylko zauważycie u siebie niepokojące objawy chorobowe zgłoście sprawę obsłudze.

Czekamy na Was z niecierpliwością na Elektoralnej 12!

Do końca roku kalendarzowego 2020 przyjmujemy zwroty biletów na wydarzenia, które nie odbyły się oraz dokonujemy wymiany biletów na vouchery.

1. VOUCHER. Jeśli posiadacie wydrukowany bilet na koncert lub spektakl z dołączonym do niego dowodem zakupu, stanie się on voucherem wymiennym w kasie na nowy bilet na to samo wydarzenie w nowym terminie.

2. ZWROT ONLINE. Akceptujemy skan biletu wraz z dowodem zakupu (faktura/ paragon). Na tej podstawie środki za bilet zostaną zwrócone na wskazane przez Was konto bankowe. Skany wraz z danymi prosimy przesyłać na adres: kasa@mik.waw.pl.

3. ZWROT W KASIE

Punkt Informacyjny i Kasa MIK
Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12, 00-139 Warszawa
tel. 783 708 380, 22 586 42 59, kasa@mik.waw.pl

Obsługa widowni
Katarzyna Głodowska  k.glodowska@mik.waw.pl
Marta Elson m.elson@mik.waw.pl
Maciej Pajączkowski m.pajaczkowski@mik.waw.pl

Mazowiecki Instytut Kultury

realizacja: estinet.pl