Bilety

Drodzy Goście!

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Zdrowia o wprowadzeniu nowych obostrzeń, od 15 grudnia 2021 r. Mazowiecki Instytut Kultury działa w reżimie sanitarnym ograniczając liczbę widzów na sali do 30%. Do limitu nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby: unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu. O ewentualnych zmianach tej decyzji będziemy Was informować na bieżąco. Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w wydarzeniach na Elektoralnej 12 prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Zachęcamy Was do kupowania biletów online, ale punkt kasowy również będzie do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 19:00. Przed zakupem prosimy Was o zapoznanie się z regulaminem sprzedaży oraz regulaminem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Mazowiecki Instytut Kultury, a także pobrania i wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia, które należy przekazać bileterowi w dniu wydarzenia.

Zapraszamy do kupowania biletów na wydarzenia odbywające się w naszej siedzibie >>

Zapraszamy do kupowania biletów na wydarzenia on-line w formule VOD >>

MATERIAŁY DO POBRANIA:

Kasa i Punkt Informacyjny pracują:
od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 19:00 i na dwie godziny przed wydarzeniem odbywającym się w MIK.

Zapraszamy także do kupowania biletów on-line

Zapewniamy, że zachowujemy wszelkie środki ostrożności oraz postępujemy zgodnie z oficjalnymi wytycznymi. Udostępniamy środki do dezynfekcji rąk w widocznym miejscu. Przestrzeń wspólna, np. toaleta, jest regularnie sprzątana i dezynfekowana. Szatnia nadal jest czynna, ale okrycia wierzchnie oraz drobne bagaże podręczne będzie można zabrać ze sobą na widownię i pozostawić na fotelu obok (co drugie miejsce siedzące jest wyłączone ze sprzedaży). W przypadku pytań i wątpliwości do Waszej dyspozycji pozostają pracownicy obsługi widowni oraz ochrony.

Stajemy na wysokości zadania, dlatego prosimy i Was o stosowanie środków zabezpieczających: zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Prosimy również o zachowanie minimum 1,5 metra odstępu od siebie podczas korzystania z przestrzeni wspólnej oraz podczas wchodzenia i wychodzenia z budynku. Ograniczenie to nie dotyczy osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących. Po wejściu na widownie zachęcamy do szybkiego zajęcia miejsca wskazanego na bilecie i nie przemieszania się. Pamiętajcie, jeśli tylko zauważycie u siebie niepokojące objawy chorobowe zgłoście sprawę obsłudze.

Punkt Informacyjny i Kasa MIK

Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12, 00-139 Warszawa
tel. 783 708 380, 22 586 42 59kasa@mik.waw.pl

Obsługa widowni

Marta Elson m.elson@mik.waw.pl
Maciej Pajączkowski m.pajaczkowski@mik.waw.pl
Julia Bellon j.bellon@mik.waw.pl

Koordynator ds. dostępności

Magdalena Ptak m.ptak@mik.waw.pl tel./SMS 601 669 440, 22 586 42 64

Mazowiecki Instytut Kultury

realizacja: estinet.pl