Bilety

Drodzy Goście!

Zgodnie z decyzją Rządu przedłużeniu do 14 marca 2021 r. ulega pozwolenie na otwarcie się instytucji kultury dla publiczności przy zachowaniu ścisłego reżimu sanitarnego. O ewentualnych zmianach tej decyzji będziemy Was informować na bieżąco. Nie rezygnujemy z oferty online, jest ona wciąż aktualna. Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w wydarzeniach na Elektoralnej 12 prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Zachęcamy Was do kupowania biletów online, ale punkt kasowy również będzie do Waszej dyspozycji. Przed zakupem prosimy Was o zapoznanie się z regulaminem sprzedaży oraz regulaminem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Mazowiecki Instytut Kultury, a także pobrania i wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia, które należy przekazać bileterowi w dniu wydarzenia.

Zapraszamy do kupowania biletów na wydarzenia odbywające się w naszej siedzibie  >>

Zapraszamy do kupowania biletów na wydarzenia on-line w formule VOD  >>

MATERIAŁY DO POBRANIA:

Informujemy również, że zmianie uległy godziny pracy punktu kasowego:

Wtorek – środa – czwartek: 11:00 – 19:00 (przerwa 15:00-15:30)
Poniedziałek – piątek – sobota – niedziela: dwie godziny przed wydarzeniem

Zapewniamy, że zachowujemy wszelkie środki ostrożności oraz postępujemy zgodnie z oficjalnymi wytycznymi. Udostępniamy środki do dezynfekcji rąk w widocznym miejscu. Przestrzeń wspólna, np. toaleta, jest regularnie sprzątana i dezynfekowana. Szatnia oraz kawiarnia pozostaną zamknięte do odwołania, a okrycia wierzchnie oraz drobne bagaże podręczne będzie można zabrać ze sobą na widownię. Co drugie miejsce siedzące jest wyłączone ze sprzedaży, a sprawdzanie biletów odbywa się w sposób bezdotykowy. W przypadku pytań i wątpliwości do Waszej dyspozycji pozostają pracownicy obsługi widowni oraz ochrony.

Stajemy na wysokości zadania, dlatego prosimy i Was o stosowanie środków zabezpieczających: zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Prosimy również o zachowanie minimum 1,5 metra odstępu od siebie podczas korzystania z przestrzeni wspólnej oraz podczas wchodzenia i wychodzenia z budynku. Ograniczenie to nie dotyczy osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących. Po wejściu na widownie zachęcamy do szybkiego zajęcia miejsca wskazanego na bilecie i nie przemieszania się. Pamiętajcie, jeśli tylko zauważycie u siebie niepokojące objawy chorobowe zgłoście sprawę obsłudze.

Do końca 2020 roku przyjmowaliśmy zwroty biletów na wydarzenia, które nie odbyły się.

Punkt Informacyjny i Kasa MIK

Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12, 00-139 Warszawa
tel. 783 708 380, 22 586 42 59kasa@mik.waw.pl

Obsługa widowni

Katarzyna Głodowska  k.glodowska@mik.waw.pl
Marta Elson m.elson@mik.waw.pl
Maciej Pajączkowski m.pajaczkowski@mik.waw.pl

Koordynator ds. dostępności

Magdalena Ptak m.ptak@mik.waw.pl tel./SMS 601 669 440,  22 586 42 64

Mazowiecki Instytut Kultury

realizacja: estinet.pl