Piotr Damasiewicz Into the Roots – etniczność, improwizacja, jazz | Fotorelacja z koncertu cyklu Space of Jazz, 23.06. 2021 r.

Pojechaliśmy, by odrealnić się od wielkomiejskiego zgiełku. Los chciał, że wylądowało akurat trzech improwizatorów mających wspólny muzyczny mianownik jakim jest fascynacja etniką i improwizacją – mówi Piotr Damasiewicz o genezie projektu muzycznego Into the Roots.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które wykonał Mateusz Czech.

Piotr Damasiewicz Into the Roots
Cykl: Space of Jazz
23 czerwca 2021 r. (śr)  19:00 | Mazowiecki Instytut Kultury

Wykonawcy

  • Piotr Damasiewicz – trąbka, perkusjonalia, harmonium,
  • Zbigniew Kozera – gimbri, kontrabas
  • Paweł Szpura – perkusja, bęben ramowy

koncert zespołu Piotr Damasiewicz Into The Roots w MIKu , zespół w składzie Zbigniew kozera na kontrabasie, Piotr Damasiewicz na harmonium, Paweł Szpura na perkusji. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

na zdjęciu perkusista Zbigniew Kozera podczas koncertu Piotr Damasiewicz Into The Roots w MIKu. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

Piotr Damasiewicz gra na trąbce podczas koncertu Piotr Damasiewicz Into The Roots w MIKu. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

na pierwszym planie widać publiczność podczas koncertu Piotr Damasiewicz Into The Roots w MIKu, zespół w składzie Zbigniew kozera na kontrabasie, Piotr Damasiewicz na harmonium, Paweł Szpura na perkusji. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

skupiony Piotr Damasiewicz gra na harmonium. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

na zdjęciu widoczna publiczność podczas koncertu Piotr Damasiewicz Into. The Roots w MIKu, zespół w składzie Zbigniew kozera na kontrabasie, Piotr Damasiewicz na harmonium, Paweł Szpura na perkusji. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

Jan Ryt gra na dudach podczas koncertu Piotr Damasiewicz Into The Roots w MIKu. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

Jan Ryt gra na dudach.

Piotr Damasiewicz gra na trąbce podczas koncertu Piotr Damasiewicz Into The Roots w MIKu. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

Piotr Damasiewicz i Jan Ryt dziękują sobie z wspólne granie podczas koncertu Piotr Damasiewicz Into The Roots w MIKu. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Space of Jazz.

grafika: sylwetka trębacza, napis piotr damasiewicz

Koordynator: Paulina Czajor p.czajor@mik.waw.pl tel. 22 586 42 10.

Więcej o koncercie >

Do pobrania: Repertuar MIK w maju w wersji tekstowej (doc)

Mazowiecki Instytut Kultury

realizacja: estinet.pl