Usługa języka migowego

Jesteśmy! Wznowiliśmy działalność z udziałem publiczności

Artykuł archiwalny

W związku z decyzją Rządu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 5 lutego 2021 r. w sprawie znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem COVID -19, warunkowo w rygorze sanitarnym, od 12 lutego mogą wznowić działalność teatry, kina, filharmonie i opery. Zarząd Województwa Mazowieckiego pozytywnie odnosi się do stopniowego wznowienia działalności teatrów, kin i opery, dla których organizatorem jest Samorząd województwa Mazowieckiego.

W związku z tym Mazowiecki Instytut Kultury, z zachowaniem reżimu sanitarnego, od 12 lutego 2021 r. wznowił działalność artystyczną.

W trakcie warunkowego dwutygodniowego otwarcia zapraszamy 25 lutego na spektakl tańca Portrety Choreograficzne – Małgorzata Matuszewska, który będzie dostępny dla publiczności.

małgorzata matuszewska w czarnym kostiumie, stoi z wyciągniętą prawą ręką

Małgorzata Matuszewska Fot Artur Lawrenc

Pozostałe wydarzenia będą kontynuowane w internecie. Mając nadzieję na dalszą działalność artystyczną w siedzibie Instytutu przygotowujemy plan wydarzeń na marzec z udziałem publiczności.

Przypominamy również, że dla publiczności są dostępne nasze galerie sztuki: Galeria Test, Galeria XX1 i Galeria Foksal oraz, od 15 lutego, Galeria Elektor.

Artykuł archiwalny

Mazowiecki Instytut Kultury

realizacja: estinet.pl