Jedź KOLEJĄ do KULTURY | Z biletem Kolei Mazowieckich otrzymasz rabat w 33 partnerskich instytucjach kultury

Plakat akcji Koleją do kultury

Bierzemy udział w akcji „Koleją do kultury” – każdy kto kupi bilet na pociąg Kolei Mazowieckich będzie mógł skorzystać ze zniżki na spektakle Teatru Mazowieckiego

Zapraszamy na stację ELEKTORALNA 12

Umowę dotyczącą świadczeń promocyjnych podpisali 23 stycznia 2017 r. przedstawiciele aż 13 instytucji kultury, a także prezes zarządu, dyrektor generalny Kolei Mazowieckich Artur Radwan oraz członek zarządu Kolei Mazowieckich Dariusz Grajda. W spotkaniu udział wzięli także m.in. marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik, przewodniczący rady nadzorczej Kolei Mazowieckich Waldemar Kuliński.

Każdy kto kupi bilet na pociąg Kolei Mazowieckich otrzyma zniżkę na wstęp do partnerskich instytucji kultury lub na przedstawienie teatralne. Rabat obowiązuje w ciągu 30 dni od upływu terminu ważności biletu i dotyczy wszystkich biletów – kartonikowych, kodowanych na Karcie Mazowieckiej, jak i zakupionych za pomocą systemu SkyCash. W dwóch ostatnich przypadkach należy zachować potwierdzenie zakupu biletu.

Podstawą do skorzystania z oferowanych zniżek może być każdy rodzaj biletu – jednorazowy, okresowy, czy zakupiony w ofercie specjalnej – np. na pociągi  „Dragon” i „Słoneczny”. W akcji nie biorą udziału bilety ZTM i WKD zakupione w ramach oferty „Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD”.

Partnerami akcji są: Mazowiecki Instytut Kultury,  Muzeum Niepodległości w Warszawie, Stacja Muzeum, Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej, Teatr Polski w Warszawie, Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu, Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie oraz Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, Muzeum Sportu, Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie, Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej “Elektrownia” w Radomiu, a także Teatr Dramatyczny w Płocku.

Chcesz kupić bilet na przedstawienie Teatru Mazowieckiego ze zniżką – przyjdź do kasy Mazowieckiego Instytutu Kultury i pokaż bilet na pociąg Kolei Mazowieckich! 

Akcja trwać będzie od 23 stycznia do 31 grudnia 2017 r. Szczegółowe informacje oraz lista partnerów dostępna jest na stronie internetowej www.dokultury.mazowieckie.com.pl

Czytaj także na stronie Kolei Mazowieckich >>>

Ulotka Koleją do kultury

Uczestnicy akcji "Koleją do kultury"

Mazowiecki Instytut Kultury

realizacja: estinet.pl