przejdź do treści

Mazowiecka Akademia Tańca - taniec jazzowy

Mazowiecka Akademia Tańca - TANIEC JAZZOWY

(kontynuacja Instruktorskich Kursów Kwalifikacyjnych)

MIK jest organizatorem kursów od 25 lat w następujących dziedzinach: taniec ludowy, taniec współczesny, taniec jazzowy, taniec towarzyski, teatr, które ukończyło ponad 1000 wykwalifikowanych instruktorów. Ukończenie kursu profesjonalnie przygotowuje do pracy w charakterze instruktora tańca. Długie i duże doświadczenie MIK w organizacji kursów gwarantuje wysoki poziom prowadzonych zajęć dydaktycznych. Kursy przeznaczone są dla osób prowadzących grupy taneczne oraz pragnących podnieść swoje kwalifikacje jak i rozszerzyć swoje umiejętności. Kurs posiada rekomendacje Narodowego Centrum Kultury.

INFORMACJE O KURSIE

Kurs prowadzony jest w systemie zaocznym. Program kursu to 792 godzin dydaktycznych. Okres nauki trwa 4 semestry. Sesje odbywają się raz w miesiącu: piątek, sobota, niedziela. Każda sesja obejmuje około 30 godzin nauki. Po pierwszym i drugim roku odbywa się stacjonarna sesja letnia (8-10 dni czerwiec/lipiec). Zajęcia odbywają się w siedzibie Mazowieckiego Instytutu Kultury.

Po zdaniu egzaminu końcowego uczestnicy otrzymują świadectwo ukończenia kursu wydane przez Mazowiecki Instytut Kultury w jeżyku polskim oraz angielskim. Warunkiem rozpoczęcia kursu jest ukończenie 18 lat.

KADRA

Wykładowcami kursu są wybitni specjaliści z poszczególnych dziedzin tańca oraz wykładowcy: Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Teatralnej im. A Zelwerowicza w Warszawie, Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie i Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku.

REKOMENDACJA

Narodowego Centrum Kultury

 

WYMAGANE DOKUMENTY

1. Podanie
2. Karta zgłoszenia
3. Zaświadczenie lekarskie

Koordynator: Norbert Późniewski, tel. 22 58 64 221, 600 985 662, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Program Mazowieckiej Akademii Tańca - taniec jazzowy

 

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl