przejdź do treści

26 maja | W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH Teatr Mazowiecki

W zdrowym ciele, zdrowy duch Fot. Materiały promocyjne

W zdrowym ciele, zdrowy duch
Spektakl z cyklu Twórcze spotkania z edukacją, dla dzieci 5-12 lat

Spektakl:
26 maja 2017 r. (Pt) 10:00

Teatr Mazowiecki | Elektoralna 12

Scenariusz, reżyseria i wykonanie: Hanna Kochańska i Jacek Zawada czyli duet JaHa oraz Angelika Paradowska i Paweł Izdebski | Opracowanie muzyczne: Tomasz Wielechowski

Czas trwania: 80 min (spektakl i warsztaty)

Kup bilet
Bilety: 35 zł

Wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchu

Grześ Łakomczuch i Nike Bohater przedstawienia - Grześ Łakomczuch - niespodziewanie budzi się w świecie gry komputerowej. Spotyka tutaj grecką boginię Nike, która próbuje przekonać chłopca, i wszystkich widzów spektaklu, że odpowiednia dieta i sport gwarantują dobre zdrowie i doskonałe samopoczucie. I tak udamy się w podróż do krainy pysznych warzyw i owoców, do świata zdrowego odżywiania i ulubionych sportów. Pomoże nam w tym również wirtualny bohater - Pan Cheesburger! Interaktywna postać, która potrafi zaskoczyć nie tylko dzieci, ale i niejednego dorosłego. Zresztą sami się przekonacie, co potrafi nasz avatar.

Twórcze spotkania z edukacją to cykl kreatywnych spotkań z najmłodszym widzem. Na każde wydarzenie składa się interaktywny spektakl oraz warsztaty tematyczne.

Projekt skierowany jest do dzieci, rodziców i nauczycieli, którzy chcieliby pokazać podopiecznym trochę inną formę teatru. Teatru, który wychodzi poza granicę rampy i angażuje do działań scenicznych chętnych widzów. Podczas spektaklu dzieci będą zachęcane do wspólnego śpiewania, tańca i ćwiczeń. Nie obędzie się również bez niespodzianek.

Druga część spotkania, czyli warsztaty sportowo-żywieniowe powstały przy współpracy ze specjalistami z Zakładu Zdrowia Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka. Poprzez zabawę, twórcze i interaktywne działania, dzieci poznają najważniejsze zasady zdrowego odżywiania i spróbują swoich sił w ćwiczeniach przygotowanych przez ekspertów. Bo przecież: w zdrowym ciele zdrowy duch!

  W zdrowym ciele, zdrowy duch Fot. Materiały promocyjne

Teatr MazowieckiTEATR MAZOWIECKI jest częścią Mazowieckiego Instytutu Kultury. Mieści się w Warszawie, przy ul. Elektoralnej 12, tel. 22 586 42 31, www.teatrmazowiecki.pl 

 

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl