przejdź do treści

Wyniki konkursu dla partnerstw Kultura-Oświata w ramach programu Kulturalni Edukatorzy

Wyniki konkursu na współorganizację wydarzeń w projekcie Kulturalni Edukatorzy – Mazowiecka Sieć Edukacji i Kultury 2018  

Lista projektów którym przyznano dofinansowanie  >>

 

 

O Konkursie oraz programie Kulturalni Edukatorzy wypowiadaliśmy się także w mediach... 

Sektory kultury i oświaty realizują wspólne cele, ale są odrębnymi światami. Trzeba budować pomosty, dlatego, że zarówno oświata i kultura wychowują przyszłe pokolenia. Chodzi nam o to, aby nauczyciel nie tylko „doprowadzał” dzieci do instytucji kultury, i na tym kończyła się jego rola, ale aby współpraca szła dalej

– o projekcie „Kulturalni Edukatorzy” dla partnerstw osób związanych zawodowo z kulturą i oświatą, w którym szkoły i nauczyciele współpracują z instytucjami kultury lub artystami indywidualnymi mówiła w Radiu dla Ciebie Katarzyna Lindner z Mazowieckiego Instytutu Kultury.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy >>

w studiu radia dla ciebie Katarzyna Lindner

 

Czym jest projekt Kulturalni Edukatorzy wyjaśniają w filmie jego koordynatorki

Kontakt:

Natalia Roicka, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 22 586 42 25.
Katarzyna Lindner; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 586 42 45.
Agata Roman, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 586 42 07.

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl