przejdź do treści

20 LISTOPADA, Warszawa | „Cudowny chłopak”, KINOSFERA BEZ BARIER

Kinosfera bez barier

20 LISTOPADA, Warszawa | Kinosfera bez barier "Cudowny chłopak” 17:30

Wydarzenie dostępne dla: WSZYSTKICH (mile widziana młodzież)

Bilety: Wstęp bezpłatny, obowiązuje rezerwacja miejsc Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 22 586 42 64

Mazowiecki Instytut Kultury zaprasza na film „Cudowny chłopak”. Projekcja z audiodeskrypcją, napisami dla niesłyszących. Zapewniamy pętlę indukcyjną, słuchawki do AD. Zapowiedź filmu tłumaczona na PJM.

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Czas trwania: 1 godz. 53 min.

Osoby Głuche, posługujące się językiem migowym, zapraszamy do skorzystania z usługi wideotłumacza Polskiego Języka Migowego.

Wideotłumacz jest dostępny w Punkcie Informacyjnym MIK od poniedziałku do piątku 
w godzinach 11.00 – 18.00.

Punkt Informacyjny znajduje się na parterze, naprzeciwko wejścia głównego do budynku 
przy ulicy Elektoralnej 12.

Serdecznie zapraszamy!

Koordynator/kontakt:  Magdalena Ptak, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 586 42 64

Cudowny chłopak- plakat

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl