przejdź do treści

do 21 CZERWCA | Laboratoria i Niedzielne Jamy Kontakt Improwizacji

Laboratoria i Niedzielne Jamy Kontakt Improwizacji

LABORATORIA I NIEDZIELNE JAMY Kontakt Improwizacji
12.01 – 21.06.2020 / 18.00-19.00 oraz 19.00-21.30 Od 12 stycznia, w każdą niedzielę w godzinach 18.00 –19.00 zapraszamy do Mazowieckiego Instytutu Kultury na LABORATORIA Kontakt Improwizacji, a tuż po nich na JAMy Kontakt Improwizacji ze wprowadzeniem od 19.00 do 21.30. MIEJSCE: MIK / ul. Elektoralna 12/ Sala Baletowa / 2 piętro
wstęp wolny

Projekt bez tytułu 7 min

O LABORATORIACH:
To przestrzeń eksploracji/ eksperymentu/ nauki/ konwersacji.
W każdą niedzielę przez godzinę będziemy pracować na różne sposoby z zaproponowanym przez prowadzącego zagadnieniem/ tematem/ pytaniem/ elementem techniki kontakt improwizacji.
Laboratoria to inicjatywy warszawskich praktyków Kontakt Improwizacji.
Są skierowane zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.
Bardzo prosimy o przybycie na czas. Informujemy również, że nie możliwe jest jednak dołączenie do laboratorium po jego rozpoczęciu/ w jego trakcie, czyli po godzinie 18.00. Natomiast można dołączyć w każdą wybraną niedzielę. Laboratoria nie zakładają zamkniętej grupy. O JAMIE:
Jam to wspólna przestrzeń, w ramach której będziemy praktykować kontakt improwizację. Więcej o idei jamów KI:
https://contactquarterly.com/contact-improvisation/about/ DLA KOGO?: Zapraszamy wszystkie osoby od 16 roku życia zainteresowane jamami, zarówno te początkujące, jak i zaawansowane. KOSZT?: Jamy i laboratoria są bezpłatne. ZAPISY?: Wstęp jest wolny, nie trzeba się zapisywać. Na miejscu podpisujemy tylko listę obecności (statystyki potrzebne do ustalenie ile osób korzysta z zajęć).
Jeśli chcesz wziąć udział bądź 10 minut przed zajęciami. Możesz przyjść na lab i zostać na Jam, przyjść na samo laboratorium lub sam Jam. Osoby nieuczestniczące w laboratoriach, które będą przychodzić na jamy, prosimy jednak o niewchodzenie do sali przed godziną 19.00

Projekt: Centralna Scena Tańca (CST) w Warszawie

Kurator CST w Warszawie: Paulina Święcańska

Organizator: Fundacja Artystyczna PERFORM i Mazowiecki Instytut Kultury

logo CST 2020

logo pl perform

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl